wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Technika zamocowań

Technika zamocowań

Na wiele różnych sposobów można dokonywać przymocowań produktów w różnych rodzajach zakładów produkcyjnych, podczas prac budowlanych, a także działań prowadzonych w gospodarstwie domowym. Liczne możliwości daje przygotowany w naszym sklepie internetowym asortyment obejmujący różne techniki zamocowań. Produkty te spełniają normy jakości zarówno polskie, jak i zagraniczne, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania oraz wytrzymałość.

Rodzaje zamocowań:

Akcesoriami, które są najpopularniejsze w wykorzystaniu, to gwoździe:

  • budowlane
  • stolarskie
  • pierścieniowe
  • papowe

Posiadamy również inne rodzaje gwoździ, a także kilka wariantów śrub oraz wkrętów, które można wykorzystać do zróżnicowanych rodzajów materiału. W takich sytuacjach przydają się również inne akcesoria metalowe, do których zaliczane są przede wszystkim nakrętki oraz podkładki.

Cechy produktów:

Akcesoria przydatne do mocowania sprzedawane są najczęściej w kilogramowych opakowaniach, a poszczególne rodzaje różnią się przede wszystkimi wymiarami, w tym długością czy średnicą, a także kształtem. Do ich wyprodukowania zastosowano stal najlepszej jakości, dzięki czemu charakteryzują się one wytrzymałością. Dostępne są również materiały, które dodatkowo zostały ocynkowane dzięki czemu są odporne na rdzę wobec czego są bardziej odporne na warunki atmosferyczne przez co lepiej wytrzymują próbę czasu. Gwoździe, śruby czy nakrętki wykorzystywane nie tylko przez specjalistów, ale także osoby zajmujące się majsterkowaniem w swoich domowych amatorskich warsztatach.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje