wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:
  • Przesyłka kurierska 24h: Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez firmę kurierską.
  • Paczkomaty 24/7 Inpost: Paczkomaty 24/7 są nowoczesną i wygodną opcja przesyłki. Twoje zamówienie dostarczane jest do wybranego paczkomatu. O czekającej przesyłce zostaniesz powiadomiony mailem i sms-em. Trzeba pamiętać, iż ze względu na swoją masę i rozmiar (max. wymiar przesyłki: 41 x 38 x 64cm, max. waga całej przesyłki: 20kg) nie każdy produkt dostępny w sklepie i nie każde zamówienie może być wysłane do paczkomatu.
  • Odbiór osobisty - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: 35-234 Rzeszów, ul. Trembeckiego 2a. Godziny pracy punktu znajdziesz w zakładce "o firmie". Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów. Towar jest gotowy do odbioru po otrzymaniu odpowiedniego maila.
 
Od kwoty 799 zł wysyłka na terenie Polski gratis - dotyczy kuriera Inpost. Wysyłka Gratis nie dotyczy towarów nadawanych w paczkach wielkogabarytowych i paletowych.

Towar dostępny w naszym magazynie wysyłamy najczęściej w ciągu   24h 

Przejdź do strony głównej